Květen 2010

Darlings

29. května 2010 v 11:59 | marta

Ashley Tisdale

29. května 2010 v 11:58 | MARTAAvatary

25. května 2010 v 14:27 | marta


Mix avatarů

25. května 2010 v 14:22 | marta
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Awy s US5

25. května 2010 v 14:20 | MARTA

Awy s Ashley

25. května 2010 v 13:57 | marta

Ashley Tisdale Style

25. května 2010 v 13:51 | marta

Avy XD

25. května 2010 v 13:42 | MARTA

Avy =)

24. května 2010 v 17:31 | marta

Avy US5

24. května 2010 v 17:29 | marta

Pár starších fotek

24. května 2010 v 17:27 | marta
Chris Watrin Streetteam - - Photo 9 of 0Chris Watrin Streetteam - - Photo 8 of 0Chris Watrin Streetteam - - Photo 6 of 0
Chris Watrin Streetteam - - Photo 7 of 0Chris Watrin Streetteam - - Photo 5 of 0Chris Watrin Streetteam - - Photo 4 of 0
Chris Watrin Streetteam - - Photo 3 of 0Chris Watrin Streetteam - - Photo 2 of 0Chris Watrin Streetteam - - Photo 1 of 0ZDROJ:

Fotka ještě ve starém složení

24. května 2010 v 17:21 | marta
Teďka jsem projížděla svojí složku s fotkama a vším co s US5 spojené a narazila jsem na tuhle fotku! :) Tahle fotka byla moje nejoblíbenější! xD

free image host

Avril Lavigne-Girlfriend

24. května 2010 v 17:13 | marta

Ashley Tisdale Misses Austin Butler

24. května 2010 v 17:05 | marta
20:32 | ReniiQa |  Ashley Tisdale
Ashley Tisdale Misses Austin Butler

Ashley Tisdale: New photo from Guilty Pleasure promo photoshoot

24. května 2010 v 16:48 | marta
Thanks: ashley-photos.com

Miley Cyrus-životopis

24. května 2010 v 16:43 | marta

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.
Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.
Miley Cyrus trpí hypoglykémií, což je nemoc podobná cukrovce.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Něco o skupině

21. května 2010 v 15:55 | marta
US5 - německo-americká skupina, kterou má na svědomí Lou Pearlman. Složil ji z vítězů televizní reality show "Big In America" Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala. Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem "Maria". Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005" (Objev roku 2005).

"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá jen chlapecké skupiny? "Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny. Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako Backstreet Boys, N*Sync, LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé. Pearlmanovi "chlapci" už prodali přes 65 milionů alb a s přidáním US5 mnohem více miliónů.

US5 se zkládá z: Michaela a Chrise (oba Němci), Jaye (Brit) a dvou Američanů - Richieho a Izzyho. Skupina nyní žije v Berlíně a pracuje s významným berlínským producentským duetem Mikem Michaelsem a Markem Dollarem z Triple M- Music. Michaels a Dollar se pyšní chlapci:" Každý z nich je velmi muzikálně i tanečně nadaný a společně jsou neporazitelní".

US5-fotky

21. května 2010 v 15:52 | marta

Životopis Lady Gaga

21. května 2010 v 15:35 | marta
Lady Gaga

Profese: Zpěvačka
Datum narození: 20.3.1986
Místo narození: New York, USA
Znamení: Ryby
Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta narodila se 20. března 1986, Yonkers New York. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Lady GaGa - Performing at the Oxegen Music Festival in Ireland (12.7.)

21. května 2010 v 15:33 | MARTA
Lady GaGa 12. července vystoupila na třetím dnu festivalu Oxegen Music Festival, jenž se koná v Irsku. Měla zde plno svých fanoušků. Její sláva je jako pandemie, která už se rozšířila po celém světě.
Jak můžete vidět, Lady už dlouho nezměnila svůj outfit, ve kterém vystupuje na koncertech. I když by se nám to u ostatních zpěváků mohlo zdát podivné, neustálé měnění a vynálezání nových extravagantních modelů je, ať už chceme nebo ne, část této naší oblíbené zpěvačky. I přesto všechno se v Lady pořád dost elegantnosti nachází. Ke kostýmu na fotkách si vyrobila masku, ve které odzpívala několik písniček. "Není to jen maska," snažila se prosadit si svou Lady GaGa. "Je to kus umění. Právě teď mám své období, kdy jsem posedlá nakupováním oblečení a dalších doplňků v sex shopech. Myslím si, že všechno toto oblečení je navrhováno gayi." Už asi nezjistíme, co k tomuto názoru Lady GaGa přivedlo, ale asi k tomu má svůj důvod, který možná řekne příště.

Ashley Tisdale - It's Alright, It's OK on "Wetten Dass...?!" (13.6.)

21. května 2010 v 15:20 | MARTA
Ashley Tisdale 13. června zazpívala před fanoušky v německém zábavném pořadu Wetten Dass...?! její momentálně nejoblíbenější hit "It's Alright, It's OK". Všichni fanoušci byli úplně nadšení. Záznam tohoto koncertu se dostal i do německých televizí.
Když dozpívala, moderátor se jí ptal na několik otázek. Např. jestli někdy byla ve Španělsku. Dokonce jí i daroval krásnou kytici, ze které měla Ashley ohromnou radost. Aspoň podle jejího nekonečného děkování to tak vypadalo. x)
Záznam z koncertu najdete zde.

Ashley Tisdale - Teen Vogue party (26/9)

21. května 2010 v 15:18 | martA
I Ashley Tisdale byla pozvána na party Teen Vogue, která se konala v Los Angeles. Spolu s přítelem Scottem Speerem vypadala velmi zamilovaně. Po party Ash napsala na twitter: "Právě jsem opustila Teen Vogue party! Potkala jsem mnoho přátel, se kterými jsem se už dlouhou dobu neviděla. Velmi zábavný večer!"Já jen dodávám, že šaty měla Ashley opravdu nádherné.


Ashley Tisdale - Performing on "Good Morning America" (16.6.)

21. května 2010 v 15:16 | marta
Ashley Tisdale ráno 16. června vystoupila v pořadu Good Morning America se svým singlem "It's Alright, It's OK". Měla na sobě velmi zajímavé tričko, však se sami podívejte x) Jinak zpívala skvěle a fanoušci jásali. K dispozici máme i video, které můžete najít zde.

Justin Bieber

20. května 2010 v 18:08 | marta

Životopis

Justin Bieber se narodil 1. března1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a
trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě

                                                                                                                 zdroj:  osobnosti.cz

Fotečky Justina


Sharpeyn styl

20. května 2010 v 17:57